Co wyróżnia nasze biuro? 
MKO Biuro Nieruchomości to profesjonaliści z pasją!!!

 
Biuro  powstało na bazie  doświadczenia osób pracujących wcześniej w różnych biurach pragnących, w ciężkich czasach , zachować odpowiednią jakość usług i profesjonalizm zawodu. 
 Naszą  inwencję i zaangażowanie uzupełniamy profesjonalnym kształceniem tak abyśmy reprezentowali poziom zawodowstwa 
Nie obiecujemy cudów – obiecujemy naszą ciężką pracę. 

Stawiamy na rozwój firmy poprzez m.in.:

  • optymalizację bazy ofert
  • polepszanie standardów obsługi klienta
  • czynny udział w szkoleniach branżowych

Aby prezentować najlepsze oferty nieruchomości we Włocławku :

-Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jak najwyższym poziomie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie rozwiązań zgodnie z  potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami. 

-Wynagrodzenie  ustalane jest dla każdej nieruchomości indywidualnie biorąc pod uwagę stopień złożoności i zakresu obowiązków. 

-Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę. 

W naszym biurze mamy obsługę kompleksową tzn sprzedaż/kupno, najem/wynajem  wszelakich nieruchomości.

Współpracujemy z doświadczonymi pośrednikami kredytowymi  czyli finansowanie nieruchomości , aby klient otrzymał perfekcyjną wiedze merytoryczną, został świadomie poinformowany oraz wybrał najkorzystniejszą formę finansowania szytą na miarę.

Dodatkowo klient może skorzystać  z ekipy remontowej tym samym może  zwiększysz wartość nieruchomości lub zmienić wg własnego gustu nowo nabywaną nieruchomość.

Kolejny dział to Likwidacja szkodników -często w starszych  nieruchomościach zdarzają się niechciani goście typu robactwo -my pomożemy w usunięciu.

Natomiast  dział szkolenia- sami często się szkolimy i chcemy szkolić nowe osoby na rynku nieruchomości.

Biuro Nieruchomości MKO powstało z myślą o klientach i dla  klientów. Jesteśmy elastyczni i zawsze kierujemy się dobrem klienta i dbamy o jego zadowolenie.

Nas interesuje człowiek a nie kolejny numer faktury.

Odwiedź nas jak najszybciej.

Zapraszamy!!

MKO Biuro Nieruchomości ul. Kościuszki 13 lok 4,

87-800 Włocławek, tel: 795-154-868